Spółdzialnia Mieszkaniowa w Chojnicach
Spółdzialnia Mieszkaniowa w Chojnicach
Spółdzialnia Mieszkaniowa w Chojnicach
Spółdzialnia Mieszkaniowa w Chojnicach
Spółdzialnia Mieszkaniowa w Chojnicach
Lokale mieszkalne

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W CHOJNICACH ul. Młodzieżowa 35 89-600 Chojnice zaprasza do składania ofert przetargowych na : Wymiana instalacji elektrycznej w piwn (...)

Chojnice 04.12.2020r. Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Chojnicach dziekuje niżej wymienionym firmom za udział w postępowaniu dot. zapytania ofertowego nr 8/2020 i informuje o wynikach: W ramach postępowania wpłynęły 3 oferty złożone (...)

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Chojnicach informuje o wynikach postępowania w ramach zapytania nr 7/2020 Renowacja i remont elementów wspólnych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych pozostających w zasobach Spółdz (...)

Chojnice, 30.10.2020 r. Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej dziękuje niżej wymieniony firmom za udział w zapytaniu ofertowym nr 6/2 (...)

Chojnice, 27.10.2020 r. Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej dziękuje niżej wymienionej firmie za udział w postępowaniu ofe (...)

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej informuje o wynikach postępowania dotyczącego zapytania ofertowego nr 4/2020 1. Wykonanie remontu klatek schodowych (8 części) : Roboty tynkarsko –malarskie, elektryczne: Część 1: ul. Łanowa 1 (...)

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej informuje o wynikach postępowania dotyczącego zapytania ofertowego nr 2/2020 Dotyczy części nr 1-21 W ramach postępowania wpłynęła tylko 1 oferta złożona przez : Centrum Zaopatrzenia Budownictwa Cezar S (...)

Zapytanie ofertowe nr 2/2020 na Renowacja i remont elementów wspólnych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych pozostających w zasobach Spółdzielni Mieszkaniowej w Chojnicach wraz z zagospodarowaniem otoczenia tych budynk&oacut (...)

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej informuje o wynikach postępowania dotyczącego zapytania ofertowego nr 1/2020 Zadania rozstrzygnięte: Data wpłynięcia wszystkich ofert :17.07.2020r. Część nr 1 W ramach postępowania wpłynęła 1 oferta złożo (...)

Zapytanie ofertowe nr 1/2020 na Renowacja i remont elementów wspólnych w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych poz (...)