Spółdzialnia Mieszkaniowa w Chojnicach
Spółdzialnia Mieszkaniowa w Chojnicach
Spółdzialnia Mieszkaniowa w Chojnicach
Spółdzialnia Mieszkaniowa w Chojnicach
Spółdzialnia Mieszkaniowa w Chojnicach
Historia i teraźniejszość

Członkowie Zarządu SM w Chojnicach od 1945 roku

Lp. Nazwisko i imię od do
1 Stanisław Gałła 12.05.1945 31.03.1959
2 Zygmunt Gackowski 12.05.1945 20.05.1949
3 Roman Czarnowski 12.05.1945 20.05.1953
4 Alojzy Łangowski 12.05.1945 12.05.1948
5 Jan Wyka 12.05.1945 12.05.1948
6 Zygmunt Rosa 12.05.1945 30.05.1964
7 Władysław Wyka 27.03.1954 15.03.1955
8 Bronisław Matuszak 15.03.1955 9.09.1961
9 Leon Uske 28.05.1949 16.03.1954
10 Czesław Kruża 31.03.1959 6.03.1961
    1.07.1963 22.06.1996
11 Tadeusz Gliszczyński 6.03.1961 26.01.1965
12 Bronisław Machel 29.12.1961 1.07.1963
13 Edmund Malinowski 13.03.1962 1.07.1963
14 Daniela Iwanowska 13.03.1962 1.07.1963
15 Zbigniew Dembicki 1.07.1963 24.07.1975
    28.12.1990 31.03.2006
16 Henryk Binka 1.07.1963 25.03.1964
17 Stanisław Lipiński 27.05.1964 31.03.2006
18 Roman Kiedrowicz 27.05.1964 24.07.1975
19 Jan Januszewski 26.01.1965 04.05.1988
20 Józef Szlachcikowski 24.07.1975 28.12.1990
21 Jerzy Słomiński 24.07.1975 15.03.1988
22 Czesław Selke 28.12.1990 26.11.1998
23 Wiesław Odya 26.03.1992 13.01.1999
24 Krzysztof Sząszor 28.04.1999 31.03.2009
25 Natalia Pryba 29.09.2005 14.05.2008
26 Ryszard Lipiński 14.05.2008 30.09.2008
27 Maria Wielewska 26.09.2008 15.04.2009
28 Kazimierz Piekarski - Członek R.N. pełniący funkcję 17.04.2009 14.06.2009  
29 Znigniew Niemczyk - Członek R.N. pełniący funkcję 17.04.2009 14.06.2009  
30 Henryk Rogalski - Członek R.N. pełniący funkcję 14.04.2009 14.06.2009  
31 Agata Zachwieja 15.06.2009 21.10.2010  
32 Marek Lewiński - Członek R.N. pełniący funkcję 15.06.2009 30.09.2009  
33 Mirosław Frymark - Członek R.N. pełniący funkcję 01.10.2009 31.03.2010  
    24.01.2011 30.06.2011  
34 Marek Pestka 19.07.2010 11.07.2011  
35 Agnieszka Pankau 01.07.2011 do nadal  
36 Grzegorz Sowiński 16.08.2011 18.08.2014  
37 Daniel Wirkus 05.07.2016 31.12.2017
38 Marek Bona -  Członek R.N. pełniący funkcję             06.07.2020 06.10.2020  
39 Jakub Wawrzyniak - Członek R.N. pełniący funkcję 07.10.2020 07.01.2021  
40 Bernadeta  Duraj - Członek R.N. pełniący funkcję 08..01.2021 08.04.2021  
Członek R.N. pełniący funkcję - Członek Rady Nadzorczej oddelegowany do Zarządu do pełnienia funkcji Członka Zarządu